Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 06. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list ter po dolgem času znova tudi Odmeve z Goričice.

Hvala za vaš dar, ki ga na današnjo prvo nedeljo v mesecu namenjate za gospodarske potrebe župnije. Gospod Avguštin je svoje stanovanje že izpraznil, zato smo v preteklem tednu že lahko prebelili njegovo sobo, ki bo potem čakala na morebitnega novega pomočnika v naši župniji – če bomo koga dobili. Hvala tudi za vaš dar za rože, nabiralnik je zadaj pod korom. Iskrena hvala!

Včeraj (sobota) smo obhajali slovesnost svete birme. Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravah in sami izvedbi slovesnosti! Pogosto prosimo za Svetega Duha in njegove darove, da bi jih v življenju znali in zmogli uporabljati!

V tem tednu bodo veroučenci pri urah verouka dobili spričevala – kdor ga je prinesel nazaj in je opravil vse svoje obveznosti za letošnje leto. Zaključno sveto mašo za letošnje veroučno leto bomo imeli prihodnjo nedeljo ob 10.00. Vsi otroci in družine veroučencev lepo vabljene!

Na internetni strani naše župnije je že odprta prijavnica na poletni oratorij. S prijavo ne čakajte do zadnjega trenutka.

V tem tednu je podjetje Prodnik že odstranilo okoli 120 nagrobnih okvirjev, sedaj bodo prišli na vrsto še zapuščeni spomeniki. Kot lahko vidite, bo sedaj na starem pokopališču kar nekaj prostora za nove grobove. Kdor bi na novo želel imeti grob tukaj ob cerkvi, morate to urediti pri podjetju Prodnik, kjer sedaj vodijo celotno evidenco.

V ponedeljek dopoldan ob 10.00 srečanje uredniškega odbora za Župnijski list.

V sredo zvečer ob 20.00 skupno srečanje članov župnijskega pastoralnega sveta in gospodarskega sveta.

V soboto ob 10.00 zaključna sveta maša za naš župnijski vrtec Dominik Savio Karitas Domžale.

Prihodnja nedelja je 11. navadna nedelja med letom, goduje sv. Anton Padovanski, redovnik in cerkveni učitelj. Pri sveti maši ob 10.00 bomo imeli zaključek veroučnega leta, zato k tej sveti maši pridite vsi veroučenci. Ob koncu svete maše bomo imeli zunaj na trgu tudi blagoslov koles.