Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 07. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Hvala vsem, ki ste sodelovali in pomagali pri slovesnosti zlate maše preteklo nedeljo. Od pevcev, zvonarjev, ostalih liturgičnih sodelavcev; vsem, ki ste spekli pecivo ali prinesli pijačo, mladini za strežbo, gospem, ki ste pletle vence… Vsak je naredil nekaj in skupaj smo lahko lepo praznovali. Bog vam povrni! Zadaj pod korom si lahko ogledate album s slikami od slovesnosti (slike lahko naročite pri Foto Majhenič - nasproti policije). Prav tako vam je v župnišču tudi že na razpolago video posnetek celotne slovesnosti. Video posnetek lahko dobite na DVD-ju ali na USB ključku. Vse tiste, ki ste prinesli pecivo v kakšnih posebnih posodah, pa tudi prosim, da jih pridete iskat v župnišče.

V tem tednu smo v približno 220 urah prostovoljnega dela skorajda že zaključili z obnovitvenimi deli na oknih veroučnih učilnic. Hvala Tanji, Sašotu, Hinkotu in Urošu ter ostalim prostovoljcem za opravljeno delo. Jutri (ponedeljek) dopoldan bi prosil gospe, da bi prišle in vsa okna očistile, da jih potem lahko montiramo nazaj na okvirje. Oken je veliko, zato bo vsaka roka zelo dobrodošla, tudi če samo za kakšno uro ali dve. Vabljeni!

V župnišču se že lahko prijavite za farno romanje, ki ga bomo imeli v začetku septembra. Prav tako so vam še vedno na razpolago knjige Franca Bernika in Toneta Kompareta.

V poletnem času so uradne ure v župnijski pisarni ob ponedeljkih in ob petkih eno uro po jutranji sveti maši in eno uro pred večerno sveto mašo.