Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 07. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in še nekaj drugih revij.

Hvala vsem, ki ste v preteklem tednu pomagali pri obnovi in čiščenju oken v veroučnih učilnicah.

Vabljeni k nakupu fotografij in video posnetka od zlate maše g. Andreja.

Prav tako vabljeni na naše farno romanje, ki ga bomo imeli v začetku septembra. Program si lahko preberete zadaj na oglasni deski. Trenutno je že 20 prijavljenih, zato ne čakajte na zadnji trenutek.

Prihodnja nedelja bo 17. navadna nedelja med letom - Krištofova nedelja in hkrati tudi svetovni dan starih staršev in ostarelih. Papež Frančišek nas vabi, da bi od sedaj naprej vsako leto na 4 nedeljo v juliju obhajali svetovni dan starih staršev in ostarelih ter bolj ozavestili, kakšno bogastvo in vrednost predstavljate stari starši in ostareli za današnjo družbo.

Na Krištofovo nedeljo bomo pri vseh svetih mašah imeli tudi blagoslov avtomobilov (tudi v soboto zvečer). Blagoslovno molitev bomo imeli tukaj v cerkvi, nato pa bo duhovnik šel okoli cerkve do vseh avtomobilov in vsakega posebej blagoslovil. Ob tem boste dobili priložnostno nalepko, vaš dar ob blagoslovu avtomobila pa bo šel našim misijonarjem za nakup prevoznih sredstev, ki jih oni najbolj potrebujejo. Iskrena hvala v njihovem imenu!