Avtor: zudomzale Objavljeno: 27. 07. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Danes obhajamo 17. navadno nedeljo med letom - Krištofovo nedeljo. Ob koncu svete maše bomo imeli najprej tukaj v cerkvi blagoslov voznikov in avtomobilov, nato pa bo šel duhovnik okoli cerkve po vseh parkiriščih in posamično blagoslovil vaš avto. Dar, ki ga boste oddali ob blagoslovu vozila, je namenjen za akcijo MIVA, s katero našim misijonarjem pomagamo pri nakupu nujno potrebnih prevoznih sredstev. Denar v ta namen lahko oddate tudi v škatlo zadaj pod korom. Iskrena hvala v imenu misijonarjev!

Danes obhajamo tudi svetovni dan starih staršev in ostarelih. Papež Frančišek nas vabi k večjemu spoštovanju in vrednotenju tretjega življenjskega obdobja, ki je polno življenjskih izkušenj, a hkrati že velikokrat tudi prepleteno s trpljenjem, boleznimi in preizkušnjami.

V tem tednu je sveta maša tudi v MGC Bistrica in v Domu upokojencev Domžale.

Zaradi odsotnosti prihodnji teden bo g. župnik bolne in ostarele obiskoval že to soboto v dopoldanskem času.

Prihodnja nedelja bo 18. navadna nedelja med letom, goduje sv. Alfonz Marija Ligvorij, škof in cerkveni učitelj. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije. Iskrena hvala!