Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 08. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

Pred nami je še en miren počitniški teden. Zaradi odsotnosti g. župnika v prihodnjih dneh se za vse zadeve obrnite na g. Andreja.

Vabljeni na naše župnijsko romanje, ki ga bomo imeli v začetku septembra. Prijavljenih je že skoraj 30 udeležencev, tako da ne čakajte do zadnjega. Prijavite se lahko v župnišču.

Prihodnja nedelja bo 20. navadna nedelja med letom in slovesni ter zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja – veliki šmaren. Hkrati je to tudi praznik naše župnije, saj je naša župnijska cerkev posvečena ravno tej skrivnosti Marijinega življenja. Slovesne svete maše bomo imeli po nedeljskem razporedu, ob koncu vsake svete maše bomo imeli tudi ofer – darovanje za potrebe župnije. Iskrena hvala za vaš dar. Zaradi nevarnosti okužbe žal zvečer ne bomo mogli imeti skupnega praznovanja zunaj pred cerkvijo, zato pa toliko bolj praznujmo v krogu naših družin.