Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 10. 2021

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list ter še nekaj drugih revij. V Župnijskem listu si tudi že lahko preberete urnik svetih maš in molitev ob prazniku Vseh svetih.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes, na misijonsko nedeljo, namenili za naše misijonarje.

V tednu, ki je pred nami, imajo otroci šolske in veroučne počitnice. Srečanja za vse skupine ta teden odpadejo, z veroukom bomo nadaljevali po praznikih.

V mesecu oktobru lepo vabljeni k molitvi rožnega venca pred vsako mašo tukaj v cerkvi ali posamezno ali v družini doma!

Prihodnji vikend (v noči iz sobote na nedeljo) bomo znova prestavljali ure na zimski čas. Od prihodnje nedelje dalje bodo večerne svete maše ob 18.00. Zaradi tega bodo tudi krajše popoldanske uradne ure v župnijski pisarni – do 17.45.

Zakonce jubilante vabimo k skupnemu praznovanju, ki ga bom imeli prvo nedeljo v novembru – zahvalno nedeljo. Zaradi lažje organizacije praznovanja vse jubilante prosimo za predhodno prijavo v župnišču.

V petek bomo imeli celodnevno spovedovanje pred praznikom Vseh svetih. Od jutranje do večerne svete maše bodo na razpolago duhovniki iz naše dekanije, razpored že visi zadaj na spovednici. Lepo povabljeni, da pred prazniki prejmemo zakrament svete spovedi! Naj ne bo naša skrb v teh dneh le očiščen in urejen grob na pokopališču, pač pa tudi naša čista duša in molitev za rajne brate in sestre.

Prihodnja nedelja je 31. navadna nedelja med letom.