Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 04. 2014

Oznanila Velika noč

Danes praznujemo največji krščanski praznik – Veliko noč, praznik Jezusovega vstajenja. Liturgično se praznik slavi skozi celotno osmino vse do prihodnje - bele nedelje. Zato bo tudi ta teden nekoliko bolj prazničen in slovesen.

Najlepša zahvala vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k praznovanju velikonočnih praznikov. Od prvih pospravljanj in urejanja okolice do najmanjših podrobnosti pri samih slovesnostih – vsem iskrena hvala! Hvala tudi za vse vaše lepe želje in ostale pozornosti, ki smo jih bili deležni v župnišču te dni.

V tem tednu otroci nimajo verouka, prav tako v ponedeljek in v torek ni uradnih ur.

Na polici zadaj vas čaka še nekaj izvodov praznične številke Družine, Ognjišče za mesec maj, nova številka Župnijskega lista in še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Vsak večer bomo v tem tednu po sveti maši opravili devetdnevnico k Božjemu usmiljenju. Lepo vabljeni!

DOGODKI MED TEDNOM:

Na velikonočni ponedeljek bodo svete maše dopoldne ob 8.00 in ob 10.00 ter zvečer ob 19.00.

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svoje otroke v mesecu aprilu.

Prihodnja nedelja je zadnja v mesecu, za našo župnijo krstna nedelja. Po jutranji sveti maši bomo imeli krst 5 novih članov našega oltarnega občestva.