Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 02. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in Odmeve z Goričice.

Hvala za vaš dar, ki ste ga na svečnico darovali za cerkveno razsvetljavo. Hvala tudi za vaš dar danes, ki ga namenjate za gospodarske potrebe župnije.

V torek praznujemo kulturni praznik in se spominjamo največjega slovenskega pesnika, dr. Franceta Prešerna. Hkrati se na ta dan spominjamo tudi našega nekdanjega župnika in profesorja Matije Tomca, saj je to njegov smrtni dan. Radi molimo za naše pokojne dušne pastirje, molimo pa tudi za vse kulturne delavce, da bi s svojim delom dvigovali našega duha v kulturi medsebojnega spoštovanja in ljubezni, ne pa zaničevanja ali sovraštva.

V petek obhajamo god Lurške Matere Božje in svetovni dan bolnikov. Naj bo nebeška Mati Marija vedno naša priprošnjica, h kateri se radi zatekamo.

Pri verouku nadaljujemo z delom na daljavo oz. preko interneta. Zaradi kulturnega praznika v tem tednu odpade verouk v ponedeljek in torek, saj otroci tudi v šoli ta dva dneva nimajo pouka.

Vrtec Dominik Savio vabi k vpisu v novo šolsko leto otroke rojene leta 2020 in 2021. Vloga za vpis, kot tudi vse informacije so dostopne na spletni stani vrtca.

V vrtcu Dominik Savio iščemo zanesljivo osebo za vsakodnevno čiščenje prostorov. Delo poteka 3-4 ure dnevno v popoldanskem času. Morebitni zainteresirani se lahko za nadaljnje informacije obrnete na vodstvo vrtca ali na g. župnika.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje članov tajništva Župnijskega pastoralnega sveta.

V sredo zvečer ob 18.30 srečanje katehetov naše župnije.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine in 1. zakonske skupine.

V soboto zvečer ob 20.00 redno srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja bo 6. navadna nedelja med letom – goduje sv. Kristina, vdova. Nedeljsko sveto mašo ob 10.00 bomo prenašali po internetu.