Avtor: zudomzale Objavljeno: 28. 02. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

V tem tednu imajo otroci šolske in veroučne počitnice. Ker bom tudi župnik nekaj dni odsoten, se za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

Hvala družinam iz 4. razreda veroučne šole, ki so v tem tednu očistile cerkev.

Na Župnijskem pastoralnem svetu smo se pogovarjali, da bi v postnem času znova skušali na vse postne nedelje po jutranji in deseti sveti maši zunaj pred cerkvijo postreči čaj in kavo. Rekli smo tudi, da bi šalčk oz. skodelic ne kupovali, ampak da se s to prošnjo obrnemo na vse vas. Po naših domovih imamo ogromno raznih skodelic za čaj ali kavo, ki smo jih kje dobili (so promocijske) ali pa nimamo več popolnih kompletov, pa so še čisto dobre, vendar jih ne uporabljamo. Če bi jih kdo želel podariti župniji, jih z veseljem sprejmemo. Sicer bo vsaka drugačna, ampak saj smo tudi mi vsak drugačen. Pomembna je vsebina, ki bo v teh skodelicah, prav tako nas povezuje Kristus v eno občestvo, v eno župnijo. Skodelice lahko prinesete v župnišče ali pa kar prihodnjo nedeljo in jih položite zunaj na klopco pred mozaik, mi jih bomo nato pomili in pripravili za postni čas. Že sedaj lepo vabljeni, da si takrat vzamemo čas za čaj oz. kavo ter za vsaj kratek klepet med nami.

Prihodnja nedelja bo 8. navadna nedelja med letom. Sveto mašo ob 10.00 bomo prenašali po internetu.