Avtor: zudomzale Objavljeno: 28. 03. 2022

3. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala za vsa sredstva in materialne dobrine, ki ste jih v tem tednu prinesli za pomoč beguncem in vsem trpečim v Ukrajini. Če bi še kdo želel pomagati, bomo vašo pomoč sprejemali v času uradnih ur v pisarni Župnijske Karitas. Vabljeni pa od sedaj naprej vsako soboto zvečer eno uro pred sveto mašo, ko bomo na poseben način pred izpostavljenim Najsvetejšim molili za mir v Ukrajini.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za potrebe župnije.

Hvala dvema mamicama, ki sta včeraj v imenu staršev 3. razreda očistili cerkev.

Pred nami je že tretji postni teden. Na praznik sv. Jožefa smo vstopili v teden družine in zato bomo tudi mi ta teden molili za naše družine. Vabljeni vsak večer ob 20.00 na internet (povezave najdete v župnijskem listu), kjer nas bo vsak večer nagovoril eden od škofov, sledilo bo pričevanje družine in nato še kratka skupna molitev. Lepo vabljeni!

V noči iz sobote na nedeljo znova premikamo ure na poletni čas. Od prihodnje nedelje naprej bodo večerne svete maše ob 19.00. Zaradi tega se tudi podaljšajo uradne ure v popoldanskem času (ponedeljek in petek od 17.00 do 18.45).

Danes (nedelja) ste po vseh svetih mašah povabljeni na krajši kulturni program pred prihajajočim materinskim dnem. Ker tudi letos ne bomo imeli programa v Bernikovem domu, ga bomo izpeljali kar tukaj v cerkvi. Vsi lepo povabljeni, da po koncu svete maše ostanete tukaj v cerkvi.

Danes (nedelja) popoldan ob 15.00 vabljeni k molitvi križevega pota. Molitev pripravljajo družine iz družinske kateheze. Križev pot bomo molili po poti od cerkve do pokopališča in nazaj. Vsi lepo vabljeni!

V petek praznujemo praznik Gospodovega oznanjenja. Svete maše tukaj doma bodo zjutraj ob 7.00, dopoldan ob 10.00 ter zvečer ob 18.00.

V petek zvečer vabljeni k sveti maši in molitvi križevega pota. V petek zvečer ob 18.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

V soboto zjutraj se ob 4.15 na parkirišču pri učilnicah zberejo dekleta in žene za pohod na sv. Primoža. Zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev birmanskih skupin.

Prihodnja nedelja bo 4. postna nedelja. V nedeljo popoldan ob 15.00 molitev križevega pota pripravljajo pevci odraslega mešanega pevskega zbora.