Avtor: zudomzale Objavljeno: 23. 04. 2022

2. velikonočna nedelja

Na razpolago imate še nekaj izvodov dvojne velikonočne številke Družine in Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ste ga na veliko noč pri darovanju namenili za potrebe naše župnije.

V tem tednu imajo otroci pri verouku prvomajske počitnice. Z veroukom bomo nadaljevali v torek, 3. maja.

Od srede naprej bom župnik odsoten, saj gremo na župnijsko romanje v južno Italijo. Za vse nujne zadeve se obrnite na g. Andreja.

V ponedeljek ob 10.00 srečanje članov tajništva za Župnijski list.

V soboto zvečer eno uro pred večerno sveto mašo pred izpostavljenim Najsvetejšim molimo za mir v Ukrajini. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo 3. velikonočna nedelja, god sv. Jožefa delavca – praznik dela. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije. V nedeljo vstopamo tudi v mesec maj, ki je Marijin mesec. Vsak dan lepo vabljeni k šmarničnemu branju! Zjutraj bomo brali o Marijinih božjih poteh, zvečer pri otroških šmarnicah pa bomo spoznavali svetega Frančiška Asiškega. Otroci bodo vsak dan dobili tudi en del pobarvanke. Ob nedeljah šmarničnega branja ne bo.

Teden po tretji velikonočni nedelji je namenjen molitvi za duhovne poklice. Geslo letošnjega tedna je: Pojdi in popravi mojo cerkev. Lepo povabljeni, da radi molimo za nove duhovne poklice in svetost vseh duhovnikov, redovnikov, redovnic in misijonarjev, ki po tej poti že hodijo.