Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 06. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Danes se izteka rok za prijavo na poletni oratorij. Zato spodbujamo vse, ki bi radi prišli in se še niso prijavili, da to naredijo še danes. Tistim, ki bodo rok za prijavo zamudili, potem žal ne moremo priskrbeti majic in ostalega materiala.

Hvala za vsak vaš dar (v materialni ali denarni obliki), ki ste ga namenili za s. Barbaro in za pomoč vsem potrebnim v Ukrajini. Zbrano pomoč bomo v teh dneh odpeljali v Ukrajino. Se priporočam v molitev tudi za srečno pot.

Hvala vsem, ki ste ta vikend počistili našo cerkev. Prihodnji teden cerkev čistite prebivalci Stoba in Depale vasi.

V četrtek zvečer po sveti maši ste vsi lepo povabljeni na glasbeni večer ob koncu šolskega in veroučnega leta. Zunaj na trgu se nam bodo predstavili nekateri naši veroučenci, ki pridno hodijo v glasbene šole in se učijo igranja raznih instrumentov. Deležni bomo krajšega dela njihovih zaključnih koncertov, ki so jih imeli. Lepo vabljeni, da jih podpremo pri njihovem glasbenem ustvarjanju!

V petek praznujemo praznik rojstva Janeza Krstnika ter hkrati slovesni praznik Srca Jezusovega. Svete maše bodo po delavniškem razporedu. Pri večerni sveti maši bomo gostili g. Marcosa Finka, slavnega basbaritonista in velikega domoljuba. Po sveti maši ste vsi lepo vabljeni tudi na slovesno akademijo ob dnevu državnosti, kjer nas bo nagovoril že omenjeni gost g. Fink. Slovesno bomo dvignili zastavo, zapeli himno, prižgali kres, ob koncu programa pa se še podružili med seboj. Se priporočamo za kakšno pecivo in pijačo.

V soboto praznujemo praznik Marijinega brezmadežnega srca in Dan državnosti. Pokažimo tudi navzven naš odnos do domovine Slovenije in bodimo ponosni nanjo!

V tem tednu bo vsak večer srečanje animatorjev za poletni oratorij.

V ponedeljek zaradi odsotnosti obeh duhovnikov odpadejo uradne ure v župnijski pisarni.

V soboto zvečer lepo vabljeni eno uro pred večerno sveto mašo k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja 13. navadna nedelja med letom. Popoldne ob 17.00 začetek letošnjega oratorija. Otroci bodo potem sodelovali še pri večerni sveti maši.