Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 07. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

Hvala Sašotu, Urošu, Luciji, Tanji in Katji, ki so v tem tednu pomagali pri obnovitvenih delih v veroučnih učilnicah.

Hvala za vse vaše darove, ki ste jih namenili s. Barbari in za vse pomoči potrebne v Ukrajini. Danes popoldan bomo poln kombi pomoči odpeljali v Ukrajino. Do četrtka se tako za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

V soboto zvečer ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po celem svetu.

Prihodnja nedelja bo 16. navadna nedelja med letom, goduje sv. Aleš, spokornik. Ob 10.00 bomo imeli slovesnost ponovitve nove maše g. Janeza Pavla Šuštarja. Ob koncu svete maše bo darovanje – ofer za novomašnika, zunaj pred cerkvijo pa bi radi vse navzoče pogostili s pecivom in pijačo. Zato vse gospodinje naprošam za pecivo, možakarje pa za pijačo. Vsi pa lepo vabljeni na slovesnost!