Avtor: zudomzale Objavljeno: 31. 07. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in Ognjišče.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo ob blagoslovu vozil namenili za naše misijonarje in nakupu prevoznih sredstev zanje. Darovali ste nekaj več kot 2.300€, ki smo jih poslali na Misijonsko pisarno in od tam naprej v misijone. V imenu naših misijonarjev iskrena hvala!

V župnijski pisarni že sprejemamo prijave za naše farno romanje v Belo Krajino, ki ga bomo imeli prvo soboto v mesecu septembru. Več o romanju ste si že lahko prebrali v zadnji številki Župnijske lista.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote. V petek dopoldan bo g. Andrej obiskoval bolne in ostarele po naši župniji.

V soboto zvečer ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po celem svetu.

Prihodnja nedelja bo 19. navadna nedelja med letom, goduje sv. Sikst II, papež in mučenec. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije. Iskrena hvala!