Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 10. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Iskrena hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe naše župnije.

Lepo vabljeni k molitvi rožnega venca vsak dan. V cerkvi molimo pol ure pred vsako sveto mašo.

Čez slaba dva tedna bomo imeli slovesnost svete birme. Z birmanci bomo šli prihodnji vikend na duhovne vaje. Vse birmance in njihove družine vam priporočam v molitev, da bi bili odprti delovanju Svetega Duha in bi z veseljem hodili za Gospodom.

V Župnijskem listu že lahko dobite informacije za letošnje srečanje zakoncev jubilantov. Vsi, ki v tem letu praznujete okroglo obletnico poroke (5., 10., 15., 20., 25., … let) lepo vabljeni, da se nam pridružite prvo nedeljo v mesecu novembru pri zahvalni sveti maši. Ker je v načrtu tudi skupno kosilo, vse jubilante prosim za predhodno prijavo v župnišču.

DOGODKI MED TEDNOM:

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov ŽPS.

V petek ob 17.00 odhod birmancev na duhovne vaje v Vrbje pri Žalcu.

V petek zvečer ob 19.00 prvo letošnje srečanje bratovščine odraslih skavtov in skavtinj. Srečanje bo v veroučnih učilnicah, v svoje vrste vabijo tudi nove člane.

V petek zvečer ob 20.30 bodo s svojimi srečanje začeli člani 1. zakonske skupine.

V petek zvečer odpade redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zjutraj ob 8.00 vabljeni vsi starši in botri letošnjih birmancev na generalno čiščenje cerkve pred slovesnostjo svete birme. Prinesite s seboj tudi potrebno orodje. Več, kot vas bo, hitreje bo narejeno!

V soboto zvečer ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 29. navadna nedelja med letom, goduje sveta Marija Marjeta Alakok, redovnica.