Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 11. 2022

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list in Odmeve z Goričice.

Hvala vsem za pomoč in sodelovanje pri lepem obhajanju praznikov Vseh svetih.

s. Barbara nas vse lepo pozdravlja in se vsem najlepše zahvaljuje za darove in pomoč, ki smo jo v tem tednu dostavili do nje.

Danes (nedelja) obhajamo zahvalno nedeljo, zato bomo ob koncu svete maše zapeli tudi zahvalno pesem in se Bogu zahvalili za vse prejete dobrote in milosti preteklega leta. Hvala tudi vam za vso pomoč in podporo, ki jo izkazujete nam duhovnikom in naši celotni župniji. Bog vam povrni!

S ponedeljkom znova nadaljujemo z veroukom za vse skupine. Prosim za pozornost pri skupinah, ki jih uči katehistinja Marjeta. Zaradi zdravstvenih težav boste starši vsa navodila za njene skupine dobili po elektronski pošti.

V ponedeljek praznuje svoj rojstni dan naš g. Andrej. Želimo mu obilo zdravja, veselja in Božjega blagoslova, da bo še dolgo med nami in nam bo prinašal veselo oznanilo evangelija!

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje tajništva ŽPS.

V petek zvečer ob 19.00 imajo svoje redno srečanje odrasli skavti, ki v svoje vrste vabijo nove člane. Prav tako ob 19.00 bomo imeli srečanje animatorjev za adventni oratorijski dan. Ob 20.00 bo nato še redno srečanje mladinske skupine.

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

V soboto zvečer ob 20.00 bo redno srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja bo 33. navadna nedelja med letom – svetovni dan ubogih in začetek tedna zaporov. Goduje sv. Stanislav Kostka, redovnik.