Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 12. 2022

3. adventna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za gospodarske potrebe župnije.

Hvala tudi za vso pomoč, ki ste jo v tem tednu prinesli v župnišče in smo jo že dostavili v Ukrajino. Hvala tudi optikam Škofic, Dolinšek in Jelovčan, ki so pregledali vsa zbrana očala in smo jih lahko poslali naprej tistim, ki jih potrebujejo.

V tednu, ki je pred nami, bodo imeli veroučenci spoved pred božičnimi prazniki. Izjema sta seveda 1. in 2. razred, ki imata redno srečanje v veroučnih učilnicah.

Lepo vabljeni k svetim mašam vsak dan in k molitvi ob adventnem venčku vsak večer ob 19.45 preko interneta.

Naročniki že lahko pridete v župnišče po zbirko Mohorjevih knjig in Mohorjev koledar za leto 2023. Prav tako lahko še dobite koledarje, kadilo in oglje za blagoslov hiš na svete večere.

V torek zvečer ob 19.00 bo v veroučnih učilnicah srečanje za starše vseh veroučencev. Z nami bo gostja gospa Bernarda Mal, ki nam bo spregovorila na temo: Pogovor – neuničljiva vez. Vabljeni tudi ostali, ki vas ta tema zanima.

Za romanje v Sveto deželo je že 10 prijavljenih. Tudi ostale vabim, da se čim prej prijavite.

DOGODKI MED TEDNOM:

V sredo zvečer ob 17.00 bomo imeli blagoslov otrok iz vrtca Dominik Savio Karitas Domžale.

V sredo zvečer ob 20.00 redno srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek zvečer bo redno srečanje 1. Zakonske skupine.

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu. Pri sveti maši bomo sprejeli Betlehemsko luč miru. Sodelovanje bodo pripravili naši mladi skavti. Po maši boste že lahko dobili plamen miru tudi za domov. Po maši bo nato še adventno srečanje za mlade, mladi lepo vabljeni! V soboto začenjamo tudi božično osemdnevnico, neposredno pripravo na božične praznike. Vabljeni vsak večer k sveti maši in posebej lepo oblikovanemu bogoslužju.

Prihodnja nedelja bo 4. adventna nedelja – zadnja nedelja adventnega časa. Goduje sv. Vunibald, papež.