Avtor: zudomzale Objavljeno: 12. 05. 2014

Oznanila 4. velikonočna nedelja

V branje vam priporočamo novo številko Družine.

Hvala vsem, ki ste darovali svoj dar za rože za cerkev.

Hvala tudi staršem prvoobhajancev, ki so včeraj (sobota) čistili cerkev in jo tako pripravili na slovesnost prvega svetega obhajila prihodnjo nedeljo. Zunanje čiščenje bi opravili še v petek popoldne oz. soboto dopoldne – če bo še kaj ostalo.

Danes (nedelja) zaključujemo teden molitve za duhovne poklice. Naj skrb za nove duhovne poklice in za zvestobo že poklicanih ne bo omejena zgolj na ta teden, ampak radi molimo za naše duhovnike. Hvala tudi molitveni skupini, ki vsak četrtek po večerni sveti maši moli za duhovne poklice – tudi ostali lepo vabljeni!

Ta vikend so imeli naši prvoobhajanci t.im. duhovni vikend, kjer so opravili prvo sveto spoved in se pripravljali na prejem prvega svetega obhajila. Podprimo z molitvijo in lastnim zgledom njihova prizadevanja, da bodo z lepimi in čistimi srci sprejeli Jezusa in nato vedno znova živeli iz svetega obhajila.

V pripravi na prvo sveto obhajilo bo priložnost za sveto spoved za starše prvoobhajancev vsak večer od 18.30 dalje in med večerno sveto mašo. Naj ne bo prvo obhajilo zgolj slovesnost za otroke, ampak za celo župnijo, zato se vsi skupaj pripravimo na ta dogodek.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer po sveti maši srečanje animatorjev za poletni oratorij.

V četrtek zvečer po sveti maši bomo imeli vaje za prvoobhajance v pripravi na sveto obhajilo. Prosim za udeležbo.

V nedeljo bomo imeli v naši župniji prvo sveto obhajilo. Slovesnost bomo imeli med sveto mašo ob 10.00. Prvoobhajanci se zberejo pred župniščem ob 9.30, da bomo šli nato skupaj v sprevodu v cerkev. Vse vas prosim za razumevanje, saj bodo prve klopi v cerkvi rezervirane za starše in sorodnike prvoobhajancev. Sveta maša ob 11.30 to nedeljo odpade.