Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 01. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili našemu duhovnemu pomočniku g. Andreju.

Vse veroučence prosim, da v tem tednu prinesejo k verouku adventne nabiralnike, da bomo zbrana sredstva lahko poslali v misijone za lačne otroke.

Vabljeni k obnovitvi naročnin za verski tisk. Naročila sprejemamo do konca meseca.

V sredo začenjamo teden molitve za edinost kristjanov. Pri mašah bomo poslušali kratka razmišljanja, ki so nam jih pripravili ob tej priliki. Vabljeni, da tudi doma radi molimo za edinost med kristjani.

V soboto popoldan bomo šli v Ljubljano na obisk Judovskega kulturnega centra. Zberemo se ob 14.15 pred Križankami v Ljubljani oz. ob 13.45 pred župniščem, če bi kdo šel v Ljubljano z župnijskim kombijem. Vse zainteresirane prosim za informativno prijavo, da sploh vemo, ali bomo zadevo izpeljali ali ne.

Prihodnja nedelja je nedelja Božje besede. Pol ure pred vsako sveto mašo bomo brali Sveto pismo, zato ste vsi lepo vabljeni, da pridete toliko prej v cerkev in da skupaj prisluhnemo božjim besedam, ki so zapisane v Svetem pismu.

V sredo zvečer ob 20.00 bo redna seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek zvečer redno srečanje mladinske skupine in tudi srečanje 1. zakonske skupine.

V soboto zjutraj cerkev čistijo starši in veroučenci 5. razreda veroučne šole. Dobimo se ob 8.00 pred cerkvijo.

V soboto popoldan gremo na ogled Ljubljane in Judovskega kulturnega centra. Zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 3. navadna nedelja med letom – nedelja Božje besede.