Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 05. 2014

Oznanila 5. velikonočna nedelja

Nova številka Družine ter Župnijskega lista vam je na razpolago.

Današnja nedelja je za našo župnijo velik dan, predvsem pa je velik praznik za 44 otrok drugega razreda, ki bodo prvič pristopili k svetemu obhajilu. Ne samo danes, vedno znova jih podpirajmo z molitvijo, da bi s čistimi srci in velikim veseljem prejemali sveto Rešnje telo.

V soboto dopoldne bodo skavti zbirali star papir. Če imate doma kaj odvečnega papirja, vas prosijo, da ga dostavite do zabojnika na parkirišču za cerkvijo. Če iz kakršnega koli razloga tega ne morete storiti, pa jih lahko obvestite po telefonu. Številko najdete na spletni strani domžalskih skavtov in na spletni strani župnije Domžale ter na listkih, ki se nahajajo na poličkah z verskim tiskom.

V petek zvečer, v noči na soboto ter v soboto dopoldan bo na Brezjah praznično dogajanje ob 200 letnici nastanka milostne podobe Marije Pomagaj, ki jo je naslikal Leopold Layer. Več o praznovanju in o nastanku Marijine podobe si lahko preberete v Župnijskem listu, vsi pa lepo vabljeni, da se po svojih zmožnostih udeležite te slovesnosti.

V soboto popoldne ob 17.00 bo prav tako na Brezjah Škofijski dan mladih. Program srečanja bo vseboval razna pričevanja, izmenjavo osebnih izkušenj, sveto mašo, večerno procesijo in adoracijo. Mlade vabim, da se za morebitno udeležbo javijo pri g. kaplanu.

V torek zvečer ob 20.00 priprava na krst za starše in botre novokrščencev.

V sredo zvečer ob 20.00 imamo redno srečanje članov ŽPS.

Prihodnja nedelja bo že 6. velikonočna, imenovana tudi nedelja turizma. Po jutranji sveti maši bomo imeli krst 8 novih članov našega župnijskega občestva.

V nedeljo popoldne ob 15.00 bomo imeli sveto mašo in družabno srečanje v Domu upokojencev Domžale, kamor ste vsi lepo vabljeni. Prosim za pomoč in sodelovanje, več pa si lahko preberete v Župnijskem listu.