Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 02. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine, Odmeve z Goričice in še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za gospodarske potrebe župnije.

Zadaj pod korom je tudi škatla, kamor lahko oddate svoj denarni dar za pomoč vsem potrebnim v Ukrajini. V ponedeljek popoldne bomo od 15.00 do 18.00 ure v župnikovi garaži zbirali hrano, sanitetni material, zdravila in čistila, ki jih bomo potem sredi tedna odpeljali v Ukrajino. Dobrodošla je tudi posteljnina. Oblek ne jemljemo. Hvala vsem, ki ste darovali razna odsevna oblačila in pripomočke ter hvala vsem tistim, ki se spomnite na stroške prevoza v Ukrajino in pomagate na tak način. V času župnikove odsotnosti se za vse nujne zadeve obrnite na g. Andreja.

Ta teden imajo otroci šolske in veroučne počitnice.

V sredo obhajamo smrtni dan nekdanjega domžalskega župnika in profesorja Matije Tomca. Radi molimo za pokojne dušne pastirje, ki so delovali v naši župniji. Zadaj na mizici lahko vzamete gratis knjigo Velimirja Vulikića: Domžalska leta profesorja Matije Tomca. Naj tudi na tak način spomin na pokojnega župnika Tomca ne zbledi.

V ponedeljek zvečer ob 18.30 srečanje članov tajništva ŽPS.

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 6. navadna nedelja med letom. Prihodnjo nedeljo bomo že brali prvi del pastirskega pisma, ki ga naši škofje vsako leto napišejo pred začetkom postnega časa.