Avtor: zudomzale Objavljeno: 3. 03. 2023

1. postna nedelja

Na razpolago imate novo številko Družine, Ognjišče, Župnijski list in še nekaj drugih revij.

Vstopili smo v postni čas. Naj nam vse naloge ali odpovedi, ki smo si jih zadali, pomagajo pri tem, da postajamo boljši ljudje in prihajamo bližje k Bogu. Vabljeni k svetim mašam vsak dan, prejemanju zakramentov in uresničevanju zapovedi ljubezni.

V ponedeljek zvečer bomo imeli ob 19.00 srečanje za vse starše in ostale, ki vas zanimajo vprašanja vzgoje. Z nami bo g. Marko Juhant, specialni pedagog (v Župnijskem listu je narobe zapisano, da pride g. Janez Juhant – se opravičujemo). Spregovoril nam bo o pomenu vzgoje v družini od majhnih nog naprej. Srečanje z gostom ni namenjeno samo staršem, ampak ste dobrodošli vsi. Srečanje bomo imeli v pevski sobi v veroučnih učilnicah.

Iz mestnega kina Domžale smo dobili povabilo na ogled filma: Srečen bo čas – film o Antonu Martinu Slomšku. Premiera filma bo v četrtek, 2. 3., ob 20.00. Ob koncu filma naj bi bil še pogovor z ustvarjalci filma. Sledili bosta še dve predstavi in sicer v ponedeljek, 6. 3., ob 20.00 in v torek, 21. 3., ob 18.00. Cena vstopnice je 5 € in jih lahko dobite na blagajni kina. Lepo vabljeni!

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše letošnjih birmancev.

Petek in sobota sta prva v mesecu, vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote ter k prejemu zakramenta svete spovedi. V petek dopoldan bova duhovnika obiskovala bolne in ostarele iz naše župnije, zato takrat ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. V petek zvečer po sveti maši lepo vabljeni k molitvi križevega pota tukaj v cerkvi.

V petek zvečer ob 20.00 vsi mladi vabljeni na postno srečanje za mlade. Z nami bodo gosti iz Mlade Karitas, ki nam bodo spregovorili o pomenu dobrodelnosti.

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje za animatorje v pripravi na postni oratorijski dan. Mladi lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja bo 2. postna nedelja. Ker je to prva nedelja v mesecu, bo vaš dar namenjen za gospodarske potrebe župnije. Popoldan ob 15.00 lepo vabljeni k molitvi križevega pota, ki ga bodo pripravili člani molitvene skupine.