Avtor: zudomzale Objavljeno: 1. 06. 2014

Oznanila 7. velikonočna nedelja

Nova številka Družine, Ognjišča in Odmevov z Goričice vam je na razpolago. Vzemite v branje!

V tem tednu bodo otroci pri verouku dobili spričevala. Prihodnjo nedeljo bomo imeli sklep veroučnega leta. Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali posamezni razredi, sodelovali bodo tudi naši kitaristi, ki so se pozimi učili igranja kitare. Vsi lepo vabljeni, da se Bogu zahvalimo za preteklo šolsko in veroučno leto. Otroci naj prinesejo nazaj spričevala ob vpisu v višji letnik – konec meseca avgusta.

V nedeljo popoldan bomo šli z ministranti, pevci zbora Sončni žarek ter člani družinske kateheze na zaključni izlet. Zberemo se ob 13.00 pred župniščem, s seboj vzemite bolj športno opremo ter seveda malico za celo popoldne.

Hvala vam za vaš dar preteklo nedeljo za žrtve poplav v Srbiji ter Bosni in Hercegovini. Hvala vam pa tudi vaš današnji dar za prenovo centralnega ogrevanja v župnišču, učilnicah in cerkvi.

Ta konec tedna Domžalska godba praznuje 130 let od svoje ustanovitve. Vsi lepo vabljeni, da jih podpremo z obiskom vsaj kakšnega dela slavnostnega dogajanja: na akademiji v četrtek zvečer, na slavnostnem koncertu v petek zvečer ali ob povorki v soboto popoldan.

Danes popoldan (nedelja) bo ob 15.00 v Dobu srečanje otroških pevskih zborov naše dekanije. Sodelovala bosta tudi naša dva zbora: Sončni žarki ter Veseli kristjani (družinska kateheza). Vabljeni!

V ponedeljek zvečer ob 20.30 srečanje gospodarskega odbora.

V torek zvečer po sveti maši še zadnje letošnje srečanje Večerov na Goričici. Tokratna vsebina srečanja bodo poslednje reči: smrt, sodba, nebesa ali pekel.

V sredo ne bo svete maše, saj imamo duhovniki naše dekanije dies sanctificationis – dan posvečenja. Ta dan bomo vsi trije duhovniki odsotni in nas ne bo doma.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje uredniškega odbora za Župnijski list.

V soboto popoldan poteka kolesarski maraton Franja. Vsi, ki ste se prijavili k sodelovanju (lahko se pridružite še novi), imate zbor med 15. in 16. uro v BTC, vhod v halo A – nasproti tržnice. Štartne številke dobite pri Nataliji na startu, lahko pa tudi že prej pri njej osebno.

Prihodnja nedelja je praznik BINKOŠTI, za našo župnijo sklep veroučnega leta ter popoldne zaključni izlet za mlajše pevce.