Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 08. 2023

Na razpolago imate še nekaj izvodov dvojne praznične številke Družine.

Še do srede je čas za prijavo na izlet v Gardaland. Prijave sprejemamo v župnišču. Če bo prijav premalo, bo izlet odpadel, saj se stroški prevoza pri manjšem številu oseb preveč povečajo.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za pomoč prizadetim v vodni ujmi. Zbrali smo nekaj čez 4.000 €, ki smo jih takoj poslali na Slovensko Karitas, da z njimi lahko pomagajo najbolj prizadetim. Iskrena, iskrena hvala!

Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga v torek, na praznik Marijinega vnebovzetja, darovali za potrebe naše župnije.

V tem tednu bom župnik do četrtka odsoten, saj grem na duhovne vaje. Za vse nujne zadeve se obrnite na g. Andreja.

V soboto ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 21. navadna nedelja med letom, goduje sveta Monika, mati svetega Avguština.