Avtor: zudomzale Objavljeno: 11. 09. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za gospodarske potrebe župnije. Iščemo pa nekoga, ki bi obrezal grmovnice okoli cerkve.

V ponedeljek začenjamo z veroučnimi srečanji za vse skupine. Upamo, da so se vsi otroci že vpisali k verouku in da bomo lahko začeli z rednimi srečanji.

V soboto cerkev čistijo starši in veroučenci 8. razreda veroučne šole.

Vsi, ki ste bili na našem župnijskem romanju v Fažano in Vodnjan preteklo soboto, vabljeni v zakristijo, kjer lahko dobite skupinsko fotografijo iz našega izleta.

Zadaj pod korom so na mizici koledarji, ki so jih pripravili v Vincencijevi zvezi dobrote. Prispevek za koledar je 10€, z zbranimi sredstvi pa gradijo hišo za brezdomce. Polovico zbranih sredstev bodo letos namenili za žrtve poplav. Položnico za nakazilo vaših sredstev dobite v kuverti, ki je ob koledarjih.

V soboto, 16. septembra, bo v Stični vseslovensko srečanje mladih. Mladi imate čas za prijavo za skupni prevoz do torka, 12. 9., pri župniku. Lepo vabljeni!

Prihodnjo nedeljo bomo imeli župnijski dan. Vsi lepo vabljeni od 12.30 dalje, ko bomo najprej imeli skupno kosilo, ob 13.30 pa se začne kulturno družabni program. Predstavili se bodo talenti naše župnije, vmes bodo razne športne igre, ob 13.30 se nam bodo pridružili člani Domžalske godbe, ob 16.00 bo gost Gregor Čušin, vmes bo srečelov in ob 17.00 tombola. Letos bo glavna nagrada pri tomboli računalnik. Polovico zbranih sredstev bomo tokrat namenili žrtvam poplav, druga polovica pa bo namenjena za odplačilo dolga za naš trg. Vsi lepo vabljeni župnijski dan. Če ima kdo možnost prispevati še kakšen dobitek za srečelov, bomo pa tudi zelo veseli. Dobitke lahko prinesete v župnišče v tem tednu od ponedeljka do četrtka, da jih potem oštevilčimo in pripravimo za nedeljo. Gospodinje ste lepo naprošene za sladke dobrote, da jih bomo ponudili na sladki stojnici. Pecivo prinesite v nedeljo dopoldan do 10.00 v veroučne učilnice. Iskrena hvala vsem in vabljeni v nedeljo!

V četrtek obhajamo praznik Povišanja sv. Križa. Svete maše bodo po delavniškem razporedu ob 7.00 zjutraj in ob 19.00 zvečer.

V petek zvečer mladi lepo vabljeni na prvo srečanje mladinske skupine. Pripravljali bomo dobitke za nedeljsko tombolo.

V soboto ob 18.00 lepo vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 24. navadna nedelja med letom, nedelja svetniških kandidatov. S sveto mašo ob 10.00 bomo začeli novo katehetsko leto, ob koncu svete maše bomo blagoslovili šolske torbe.