Avtor: zudomzale Objavljeno: 18. 09. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

V tednu, ki je pred nami, bodo veroučenci imeli sveto spoved. 1. in 2. razred ima redno srečanje v veroučnih učilnicah.

Hvala eni mami od veroučencev iz 8. razreda, ki je v soboto prišla in sama očistila cerkev.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi in izvedbi župnijskega dneva. Saj je pomemben denarni vidik, a še bolj kot to je pomembno naše medsebojno druženje in gradnja župnijskega občestva. Upajmo, da bomo tudi v tem letu uspešno prebujali naše občestvo. Vsak od vas je povabljen, da se dejavno vključi v kakšno od obstoječih skupin (ministranti, pevci, molitvena skupina, družinska kateheza, pomoč pri gospodarskih zadevah v župniji, …) in tako aktivno sooblikuje našo župnijo.

Vsi, ki ste bili na našem župnijskem romanju v Fažano in Vodnjan preteklo soboto, vabljeni v zakristijo, kjer lahko dobite skupinsko fotografijo iz našega izleta.

Če poznate koga, ki bi rad kot odrasla oseba prejel zakramente sv. krsta, obhajila ali birme, ga povabite v tako imenovani: KATEHUMENAT. Prvo srečanje za kandidate za prejem zakramentov bo v nedeljo, 24. 9., ob 9.00 v župniji Ihan. Zbirno mesto je pri vodnjaku pred župniščem. Vsak kandidat naj do takrat napiše motivacijsko pismo, zakaj želi prejeti zakramente in ga prinese s seboj.

V ponedeljek ob 10.00 srečanje članov uredniškega odbora za Župnijski list.

V torek zvečer ob 20.15 vabljeni k slavilni molitvi pred izpostavljenim Najsvetejšim tukaj v cerkvi.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje za starše letošnjih birmancev. Dobimo se v zimski kapeli.

V petek zvečer ob 20.00 prvo redno srečanje mladinske skupine. Študentje in srednješolci, zlasti pa lanskoletni birmanci – lepo vabljeni!

V soboto ob 18.00 lepo vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 25. navadna nedelja med letom, Slomškova nedelja. Popoldan ob 14.00 imajo ministranti v Ihanu dekanijsko srečanje – kviz in turnir v nogometu. Dobimo se ob 13.45 pred cerkvijo.