Avtor: zudomzale Objavljeno: 25. 09. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine in še nekaj drugih revij.

Z veroučenci nadaljujemo z veroukom za vse skupine po ustaljenem urniku.

Hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi in izvedbi župnijskega dneva. Kar precej vas je izrazilo veselje in zahvalo nad našim nedeljskim praznovanjem. Zato iskrena hvala vsem, ki ste ali vsebinsko ali tehnično pripomogli k lepemu praznovanju in našemu medsebojnemu druženju.

Danes (nedelja) je v župniji Ihan prvo srečanje za vse, ki bi radi kot odrasli prejeli zakramente sv. krsta, birme in obhajila. Če bi se še kdo želel pridružiti, naj se obrne na ihanskega župnika g. Pozniča!

Mesec oktober je mesec molitve rožnega venca. Lepo vabljeni k skupni molitvi v cerkvi ali k osebni molitvi doma po družinah.

V torek zvečer ob 20.15 vabljeni k slavilni molitvi pred izpostavljenim Najsvetejšim tukaj v cerkvi.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev. Dobimo se v zimski kapeli.

V petek zvečer ob 20.00 redno srečanje mladinske skupine. Študentje in srednješolci, zlasti pa lanskoletni birmanci – lepo vabljeni!

V soboto ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu. Zvečer ob 20.00 srečanje birmanskih animatorjev.

Prihodnja nedelja bo 26. navadna nedelja med letom, rožnovenska nedelja. Za našo župnijo je prihodnja nedelja tudi žegnanjska nedelja, ko se spominjamo obletnice posvetitve daritvenega oltarja. Letos to sovpada tudi z dnevom celodnevnega čaščenja Najsvetejšega. Zjutraj bomo izpostavili že ob 7.00 v tiho molitev, nato bomo skupaj zmolili rožni venec, 15 minut pred vsako sveto mašo bomo zmolili litanije ter prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Ob koncu vsake maše bomo imeli ofer – darovanje za potrebe naše župnije. Po ofru pa bomo znova izpostavili Najsvetejše. Pri sveti maši ob 11.30 bodo sodelovali vnuki, pravnuki in prapravnuki Franca Jenka, ki je pred 95 leti v naši cerkvi postavil orgle. V popoldanskem času ste vabljeni k molitvi pred Najsvetejšim po razporedu, kot je bilo objavljeno v Župnijskem listu:

13.00: Študa in Spodnje Domžale;

14.00: Zgornje Domžale;

15.00: Depala vas;

16.00: Stob;

17.00: Zaboršt;

18.00: molitvena skupina;

18.45: litanije;

19.00: zaključna sveta maša.

Lepo vabljeni k molitvi in prošnji za varstvo in blagoslov našega kraja in našega življenja!