Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 10. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine, Župnijski list ter še nekaj drugih revij.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo namenili za našo cerkev.

Hvala vsem, ki ste pomagali in pripomogli k lepemu praznovanju slovesnosti svete birme. Verjamem, da bo Bog po prizadevanju nas vseh tem mladim podaril polnost Svetega Duha in jih še naprej vodil skozi življenje. Mi pa jih podpirajmo z molitvijo in zglednim življenjem.

Lepo vabljeni k molitvi rožnega venca tukaj v cerkvi pred vsako sveto mašo ali k osebni molitvi doma ali po družinah.

Vse zakonce jubilante, ki v letošnjem letu praznujete 5., 10., 15., 20., … let skupnega zakonskega življenja, vabimo na naše skupno praznovanje, ki ga bomo imeli na zahvalno nedeljo (prva nedelja v mesecu novembru). Zaradi organizacije skupnega kosila vas prosimo za predhodno prijavo v župnišču.

Prihodnji vikend bom župnik odsoten, saj gremo z vzgojiteljicami iz vrtca Dominik Savio na romanje v Italijo, v rojstne kraje Dominika Savia. Za vse nujne zadeve se v tem času obrnite na g. Andreja.

V torek zvečer po sveti maši prvi letošnji Večer na Goričici. V letošnjem letu bomo v Svetem Pismu brali in spoznavali starozavezne preroke, njihovo življenje in sporočilo. Lepo vabljeni na to srečanje verskega izobraževanja za odrasle!

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta. Dobimo se v zimski kapeli.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje 1. zakonske skupine. Ob 20.00 ima svoje redno srečanje tudi mladinska skupina.

V soboto zvečer ob 18.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnja nedelja bo 29. navadna nedelja med letom, misijonska nedelja. Dar, ki ga boste prihodnjo nedeljo darovali v pušco, bo namenjen za naše misijonarje po svetu. Iskrena hvala!