Avtor: zudomzale Objavljeno: 5. 11. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine in Odmeve z Goričice.

Danes obhajamo zahvalno nedeljo. Iskrena hvala vsem, ki pomagate in sodelujete pri katerikoli dejavnosti v naši župniji. Od najbolj vidnih do najbolj skritih – vsem Bog povrni za vsak vaš trud, ki ga namenjate za blagor našega oltarnega občestva. Hvala tudi vsem, ki molitveno ali materialno podpirate naju duhovnika in nama s tem daste vedeti, da sva sprejeta in dobrodošla med vami.

Iskrena zahvala tudi s strani s. Barbare, ki vas vse lepo pozdravlja! Veselje ob dostavljeni pomoči v začetku tedna je bilo veliko, saj se tam potrebe niso nič zmanjšale, dostavljene pomoči pa je vedno manj.

Otroci v tem tednu znova nadaljujejo z veroukom po ustaljenem urniku.

V torek praznuje rojstni dan naš duhovni pomočnik g. Andrej. Želimo mu obilo zdravja, veselja, notranjega miru in Božjega blagoslova! Da bi bil še dolgo med nami, da bi se med nami dobro počutil in z veseljem oznanjal Kristusov evangelij ter nas vabil k življenju po njem!

Vabljeni, da sprejmete in gostite mlade, ki bodo prišli v Ljubljano na evropsko taizeisko srečanje, ki bo med božičem in novim letom. Več si lahko preberete na letaku, ki je zadaj na mizici med tiskovino. Prijavo lahko oddate v župnišču.

V ponedeljek dopoldne in popoldne odpadejo uradne ure v župnijski pisarni.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje članov tajništva ŽPS.

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje članov moške skupine. Tema srečanja bo: moški in njegov poklic. Dobimo se v dvorani v kleti župnišča. Možakarji lepo vabljeni!

V petek zvečer ob 19.00 srečanje animatorjev za adventni oratorijski dan. Ob 20.00 srečanje mladinske skupine v zimski kapeli. Istočasno ob 20.00 srečanje odraslih skavtov v zgornji dvorani veroučnih učilnic. Lepo vabljeni tudi novi člani!

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

V soboto zvečer ob 19.00 srečanje 2. zakonske skupine.

Prihodnja nedelja bo 32. navadna nedelja med letom, goduje sv. Jozafat Kunčević, mučenec.