Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 11. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine in Župnijski list.

Hvala za vaš dar, ki ste ga na zahvalno nedeljo darovali za potrebe naše župnije. Hvala tudi za vso vašo podporo in pomoč, ki jo nudite nama duhovnikoma.

Veroučenci, med tiskovino že lahko najdete prijavnice za adventni oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 2. decembra. Prijavnice boste lahko dobili tudi pri verouku.

Vabljeni, da sprejmete in gostite mlade, ki bodo prišli v Ljubljano na evropsko taizeisko srečanje, ki bo med božičem in novim letom. Več si lahko preberete na letaku, ki je zadaj na mizici med tiskovino. Prijavo lahko oddate v župnišču.

Ko bo vreme dopuščalo, vabljeni da pograbimo listje, ki je padlo iz dreves. Grablje lahko dobite v župnišču.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek zvečer ob 19.00 srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine v zimski kapeli.

V soboto cerkev čistijo starši in veroučenci 7. razreda. Dobimo se ob 8.00 pred cerkvijo.

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu. Ob 19.00 srečanje animatorjev za adventni oratorijski dan.

Prihodnja nedelja bo 33. navadna nedelja med letom. Ta dan je tudi svetovni dan ubogih ter začetek tedna zaporov. Med sveto mašo ob 10.00 bomo imeli sveti krst.