Avtor: zudomzale Objavljeno: 20. 11. 2023

Na razpolago imate novo številko Družine.

Hvala za vaš dar, ki ste ga preteklo nedeljo darovali za potrebe naše cerkve.

Hvala štirim mamicam in dvema veroučenkama, ki so včeraj v imenu 7. razreda veroučne šole počistili celotno cerkev.

Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pograbiti in pospraviti listje pod drevesi.

Med tiskovino lahko najdete prijavnice za adventni oratorijski dan, ki ga bomo imeli v soboto, 2. decembra. Prijave sprejemamo do srede, 29. novembra.

OSTALI DOGODKI MED TEDNOM

V sredo goduje sv. Cecilija, zavetnica cerkvene glasbe. Pri večerni sveti maši ob 18.00 bodo sodelovali naši pevci, ki bodo imeli pokončani sveti maši še kratko revijo, nato pa ste vsi pevci povabljeni na pogostitev v veroučne učilnice. Hkrati se vsem organistom, pevovodjem, glasbenikom in pevcem zahvaljujem za vašo pomoč in sodelovanje pri svetih mašah. Naj nas glasbeni in pevski del vašega ustvarjanja vedno spodbuja k bolj doživetemu sodelovanju pri svetih mašah!

V sredo zvečer ob 19.00 srečanje moške skupine sv. Jožefa. Tema srečanja bo: Abraham – oče vere. Možakarji lepo vabljeni v dvorano pod župniščem.

V četrtek zvečer ob 18.30 (in ne ob 19.00, kot je bilo napisano v Župnijskem listu): srečanje z gostom Markom Juhantom. V sklopu Šole za življenje ga bomo letos gostili kar 3x, prvo srečanje z njim ima naslov: Dom – zibelka kulture in odnosov. Vabljeni starši, stari starši in vsi ostali, ki so vam pomembni naši medosebni odnosi. Srečanje bo v veroučnih učilnicah v pevski sobi.

V petek zvečer ob 20.00 srečanje mladinske skupine ter srečanje 1. zakonske skupine.

V soboto zvečer ob 17.00 vabljeni k molitvi za mir po svetu.

Prihodnjo nedeljo bo praznik Kristusa, kralja vesoljstva – zadnja nedelja cerkvenega leta, zaključujemo teden zaporov in začenjamo teden Karitas. Tudi letos bomo zbirali hrano za Karitas, vrečke boste lahko dobili pri izhodu iz cerkve. V nedeljo boste lahko zunaj pred cerkvijo kupili adventne venčke, ki jih delajo v župniji Ihan. Pri vseh svetih mašah bomo imeli tudi ofer – darovanje za domačega župnika. Popoldan ob 15.00 bo v župniji Vir dekanijsko srečanje odraslih pevskih zborov naše dekanije. Lepo vabljeni!

V sklopu tedna Karitas bomo imeli v soboto, 2. decembra, po večerni sveti maši tukaj v cerkvi še dobrodelni koncert. Lepo vabljeni že sedaj!