Avtor: zudomzale Objavljeno: 10. 06. 2014

Oznanila 8. velikonočna nedelja

Na mizici za tisk imate na razpolago novo številko Družine in še nekaj drugih revij. Priporočamo v branje!

V tem tednu so otroci pri verouku dobili spričevala, s sveto mašo ob 10.00 bomo tudi uradno zaključili letošnje veroučno leto. Otroci naj vrnejo spričevala takrat, ko se bodo prišli vpisat v višji letnik, torej konec meseca avgusta.

Danes popoldan (nedelja) ob 13.00 bomo šli z ministranti, pevci zbora Sončni žarek ter člani družinske kateheze na zaključni izlet. S seboj vzemite malico ter športno opremo.

V tem tednu smo večino grobov nas starem pokopališču »opremili« s tablicami glede urejenosti oz. neurejenosti evidenc posameznih grobov. Ker smo tik pred tem, da podpišemo pogodbo o upravljanju pokopališča s podjetjem Prodnik, vas prosim, da se v čim krajšem času oglasite v župnišču in da neurejene evidence spravimo v red. Nekaterih grobov nismo označili, ker nam je preprosto zmanjkalo tablic (tistih z neurejenim statusom). Kasneje boste morali te stvari urejati drugje in ne več pri nas.

V soboto, 21.6., bo na Brezjah vseslovensko romanje bolnikov in invalidov, kamor ste vsako leto hodili tudi iz naše župnije. Vse, ki bi šli radi na to romanje z avtobusom, vas prosim, da se prijavite bodisi v župnišču bodisi na v župnijski Karitas v času uradnih ur. Prijave zbira tudi gospa Marija Limbek. Ostale informacije vam bomo posredovali prihodnji teden.

Jutri (ponedeljek) praznujemo binkoštni ponedeljek. Poleg redne jutranje in večerne svete maše bo sveta maša tudi ob 10.00 dopoldne.

V petek zvečer po sveti maši bo imel naš mladinski pevski zbor Amen svoj letni koncert. Lepo vabljeni, da jim pridemo prisluhnit in jih s tem podpremo v njihovem delovanju.

Prav tako v petek zvečer ob 20.00 imajo svoje redno srečanje odrasli skavti.

Prihodnjo nedeljo bodo šli na izlet naši člani mešanega pevskega zbora, ki nam prepevajo vsako nedeljo zjutraj. Hvala vam za vaše redno in vztrajno sooblikovanje nedeljskega bogoslužja!