Avtor: zudomzale Objavljeno: 29. 06. 2014

Oznanila 13. nedelja med letom

Nekaj izvodov novomašne številke Družine je še na razpolago, sicer pa je na voljo nova številka Ognjišča ter še nekaj drugih revij.

Danes popoldan (nedelja) je ob 16.00 v ljubljanski stolnici slovesna sveta maša z mašniškim posvečenjem. V duhovnika bosta posvečena dva diakona. Radi molimo za nove duhovne poklice in zvestobo že poklicanih. V ta namen imamo vsak četrtek zvečer po sveti maši molitveno uro, h kateri ste vsi lepo vabljeni.

Če nas je kdo v tem tednu skušal priklicati na hišni telefon, mu to ni uspelo, saj je strela naredila svoje. Sedaj je stvar znova popravljena.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pripomogli k tako lepi procesiji. Domžalski godbi, vsem nosilcem, redarjem, zvonarjem, liturgičnim sodelavcem in vsem ostalim – hvala lepa in naslednje leto znova vabljeni! Hvala tudi vsem sodelujočim pri kulturno-družabnem večeru v torek zvečer! S srečelovom, tombolo in vsem ostalim smo ob tej priliki za ogrevanje zbrali nekaj čez 500€.

Hvala vsem, ki ste v tem tednu pomagali pri raznih delih v župnišču. Nekaj stvari smo že naredili, bi pa v sredo popoldne ob 16.00 naredili eno udarniško akcijo, kjer bi se lotili težjih del. Fantje in možje, prinesite s seboj lopate in krampe, tudi samokolnice bodo zelo prav prišle. Če imate kje kakšen traktor in prikolico za odvoz materiala, se tudi priporočamo.

V tem tednu bomo imeli v naši župniji Oratorij. Prijavilo se je 125 otrok, sodelovalo bo 35 animatorjev. Se priporočamo za kakšno pecivo vsak dan, predvsem pa bi prav prišle še kakšne pridne roke, ki bi ob 12.00 pomagale pri delitvi kosila. Tudi za ostalo ponujeno pomoč iskrena hvala!

Z današnjo nedeljo pričenjamo poletni urnik uradnih ur v župnišču. V juliju in avgustu bodo uradne ure: ponedeljek, torek in petek: 7.30 - 8.30 in 18.00 - 18.45. Sreda in četrtek ni uradnih ur. Prav tako z današnjo nedeljo začasno »ukinjamo« nedeljsko sveto mašo ob 11.30, ponovno bo sveta maša ob tej uri zadnjo nedeljo v avgustu.

Prihodnji petek in sobota sta prva v mesecu, duhovnika bova obiskovala ostarele in bolnike na domu. Vabljeni k sveti maši in prejemu zakramentov.

V soboto zvečer zaključimo z oratorijem, zato bo večerna sveta maša že ob 18.00. Po sveti maši bomo lahko videli, kaj so otroci delali čez cel teden. Vsi lepo vabljeni tako k sveti maši kot na zaključek oratorija.