Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 07. 2014

Oznanila 14. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago, Ognjišče, Odmevi z Goričice ter še nekaj drugih revij. Vzemite v branje!

Včeraj (sobota) smo zaključili letošnji oratorij, na katerem je sodelovalo 130 otrok, 35 animatorjev ter nekaj drugih prostovoljcev, starši ste nas zalagali s pecivom… Hvala vsem, ki ste pomagali pri celotedenskem dogajanju – zlasti animatorjem za njihovo požrtvovalno delo in Evi, ki je vse skupaj koordinirala in vodila. Hvala tudi vsem sponzorjem, ki ste podprli celoten projekt. Nekaj vtisov o oratoriju lahko preberete tudi v posebni brošuri, ki je nastala v novinarski delavnici in so otroci sami predstavili celotno dogajanje. Brošuro dobite na mizici med tiskovino.

Kljub oratoriju smo v tem tednu iz župnišča odpeljali kar nekaj prikolic materiala. Hvala vsem možakarjem, ki ste si vzeli čas in priskočili na pomoč. Z deli bomo nadaljevali takoj v ponedeljek ob 9.00. Kadarkoli ima kdo čas, vedno dobrodošel: odstraniti moramo stari omet, podložni beton, vse skupaj spraviti ven iz kleti…

Traktorska prikolica bo na svojem mestu in ko bo polna, jo bomo odpeljali. Hvala tudi za vaš dar, ki ste ga danes namenili v pušco, saj je prva nedelja v mesecu in je vaš dar namenjen za obnovo celotnega sistema centralnega ogrevanja.

Znova opozarjamo na poletni urnik uradnih ur v župnišču. V juliju in avgustu so uradne ure: ponedeljek, torek in petek: 7.30 - 8.30 in 18.00 - 18.45. Sreda in četrtek ni uradnih ur. Do konca avgusta tudi ni nedeljske svete maše ob 11.30.

Pastoralnega dogajanja v tem tedni ni, bomo pa zato zavihali rokave na gradbenem področju.