Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 07. 2014

Oznanila 15. nedelja med letom

Nova številka Družine in Župnijskega lista sta vam na razpolago. Vzemite v branje!

Dela v kleti župnišča napredujejo, v tem tednu smo z udarniškimi akcijami zvozili ven kar nekaj prikolic materiala, sedaj se bo počasi začel obraten proces: ne samo ven, ampak počasi nazaj noter. Hvala vsem, ki ste pomagali do sedaj – vsak po svojih močeh. Sedaj bo potrebno narediti še nekaj malenkosti, preden nato zidarji in ostali inštalaterji začnejo s svojim delom. Hvala tudi za vaš dar v pušco preteklo nedeljo. Počasi zbiramo, je pa res, da bodo največji stroški sedaj šele prišli in povečini povsod zahtevajo plačilo vnaprej. Se priporočam še za naprej!

V tem tednu je zasedba v župnišču še precej okrnjena, saj sta tako g. kaplan Janez kot g. Avguštin na dopustu.