Avtor: zudomzale Objavljeno: 21. 07. 2014

Oznanila 16. nedelja med letom

Vzemite v branje novo številko Družine.

V tem tednu bomo nadaljevali z deli v kleti župnišča. Na vrsti so različni mojstri. Hvala vam za vsak vaš dar, ki ga darujete v ta namen.

Od torka naprej do konca meseca bom (župnik) odsoten, ker grem kot spremljevalec oz. duhovni vodja skupine z invalidi na morje. Za vse stvari se obračajte na g. kaplana Janeza.

V torek zvečer ob 20.00 je srečanje za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka v mesecu juliju.

Prihodnja nedelja je Krištofova nedelja, ko po stari navadi blagoslavljamo naše avtomobile in prosimo za srečno pot. Blagoslov bo potekal tako, kot ste bili do sedaj vajeni. Hvala za vaš dar, ki ga boste oddali ob blagoslovu avtomobila. Ta dar bomo poslali v misijone našim misijonarjem, da si bodo tudi oni lahko kupili za njih najbolj primerna in potrebna prevozna sredstva.

Hkrati je ta nedelja zadnja, ko je med nami g. kaplan Janez, preden gre na samostojno župnijo. Od njega se boste lahko poslovili pri obeh svetih mašah dopoldne. Vaš denarni dar te nedelje bo šel njemu v zahvalo.