Avtor: zudomzale Objavljeno: 3. 08. 2014

Oznanila 18. nedelja med letom

Nova številka Družine ter Župnijskega lista vam je razpolago. V branje priporočamo tudi revijo Prijatelj.

V torek popoldne je ob 15.00 sveta maša v D.U.D.

V tem tednu v torek in v petek ne bo uradnih ur, ker bom (župnik) nekaj dni odsoten iz župnije.

Dela v kleti župnišča gredo naprej. Temelji so utrjeni, podložni beton je tudi že vgrajen. Sedaj so na vrsti vodovodarska in elektro inštalaterska dela ter ometavanje sten. Če ima kdo čas, se bomo lotili finega čiščenja opečnatega stropa. Hvala vsem, ki ste do sedaj pomagali pri delih in vsem, ki ste prinesli svoj dar v ta namen. Tudi današnja nabirka gre za obnovitvena dela. Hvala!

V župnijskem listu si lahko preberete vse informacije glede župnijskega romanja, ki ga bomo imeli zadnjo soboto v mesecu avgustu (30.8.). Podali se bomo na Hrvaško, kjer se bomo najprej zapeljali na otok Krk in imeli v katedrali Marijinega vnebovzetja v mestu Krk sveto mašo, nato pa se bomo z ladjo odpeljali na znani Goli otok, ki je v času med in po 2. svetovni vojni služil kot taborišče. Tam bomo imeli tudi kosilo. Nekaj bo tudi prostega časa in možnost za kopanje – kdor bo želel. Povratek domov je predviden v poznih večernih urah. Cena romanja je 55€/osebo, v župnišču že pobiramo prijave in vplačila. Kdor bo takoj plačal, bo lahko izbiral tudi sedež, kje bo sedel. Vabim vas, da se čim prej prijavite in da se skupaj podamo na ta enodnevni izlet.