Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 11. 2014

Oratorijski dan

Kdaj: sobota, 29. 11. 2014 od 9.00 do 14.00

Kje: župnišče v Domžalah

Na povezavi najdete prijavnico. Lahko si jo natisnete in prinesete k verouku ali v župnišče v času uradnih ur.

Na oratorijski dan ste vabljeni vsi otroci od 5. do 13. leta starosti. Zbrali se bomo ob 9.00 uri v cerkvi, kjer bomo dan začeli z jutranjo molitvijo in igrico, nadaljevali pa s katehezo. Nato se boste skozi različne delavnice lahko preizkusili v ročnih spretnostih, izdelovali bomo adventne venčke (kdor more, naj s seboj prinese material: zelenje, svečke, ogrodje za venček…), poskrbeli bomo tudi za vaše želodčke. Vmes nas čaka tudi velika igra s skavti. Dan bomo ob 14.00 uri zaključili z blagoslovom izdelkov v cerkvi.

Prijava za posameznega otroka je 5€, oddate jo lahko svojemu katehetu ali katehistinji oz. v župnišču v času uradnih ur.