Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 12. 2014

Oznanila 2. adventna nedelja

Nova številka Družine vam je na razpolago. V reviji Prijatelj najdete kar nekaj člankov o soočanju z rakom, Odmevi z Goričice nam prinašajo zapise o dogajanju v naši župniji, med drugim tudi o sobotnem oratorijskem dnevu. Vzemite v branje!

Zunaj pred cerkvijo danes še lahko kupite voščilnice, različne koledarje, oglje in kadilo za praznike. Celo lesene jaslice smo dobili, če koga zanimajo. Izkupiček od prodaje bomo poslali s. Barbari v Ukrajino, zato v njenem imenu iskrena hvala.

V župnišču že pobiramo naročnino za verski tisk za prihodnje leto. Naročniki pridite tudi po zbirko Mohorjevih knjig.

Hvala vam za vaš dar, ki ste ga danes ob gospodarski nedelji dali v pušco in bo namenjen poplačilu stroškov za obnovo centralnega ogrevanja. Sedaj urejamo predvsem nastavitve, pomembno pa je, da nas ne zebe.

Nedelja: danes zvečer ob 19.00 informativno srečanje za vse, ki bi se želeli učiti igranja kitare. Srečanje bo v veroučnih prostorih.

V ponedeljek praznujemo praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Svete maše bodo ob 7. in ob 10. dopoldne ter zvečer ob 18.00. Dopoldne ne bo uradnih ur v župnijski pisarni. Po večerni sveti maši bo sledila akademija na čast Brezmadežni. S starimi Marijinimi pesmimi bomo počastili skrivnost začetka življenja Device Marije.

V torek popoldan ob 15.00 je sveta maša v DUD.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov ŽPS.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje študentske skupine.

V petek zvečer imata svoje redno srečanje mladinska skupina in odrasli skavti.

V soboto je adventna duhovna obnova za župnijske sodelavce v Moravčah. Program se začne ob 9.00 in konča ob 16.00. Duhovni obnovi se lahko pridružite tudi vsi ostali, za vse pa je potrebna predhodna prijava. Če bi še kdo rad šel, naj to še danes (nedelja) sporoči g. župniku v Ihan ali pa domačemu župniku Klemenu.