Avtor: zudomzale Objavljeno: 24. 01. 2015

Oznanila 3. nedelja med letom

Samo še jutri (ponedeljek) pobiramo naročnino za verski tisk za leto 2015, nato bomo sezname oddali naprej. V branje vam priporočam novo številko Družine, ki jo najdete na mizici. Založba Družina je začela izdajati tudi novo revijo Radovednež, kjer najdete križanke in podobne vsebine. Nekaj izvodov so nam poslali »za vabo«. Na razpolago vam je tudi nova številka Župnijskega lista.

Za župnijsko romanje v Rim je še 15 prostih mest, zato ne odlašajte s prijavo.

Papež Frančišek nas vabi, da bi večkrat brali Sveto pismo in živeli iz Božje besede. Svetopisemska družba Slovenije je sledila tej papeževi pobudi in pripravila pobudo: Podarim dobim. Z nakupom Evangelijev zase prispevate tudi sredstva za nakup Svetega pisma za nekoga drugega. Vse potrebne informacije dobite na zloženki, ki jo lahko vzamete na mizici pod korom, kjer so razstavljeni tudi posamezni izvodi Svetega pisma. V kolikor bi kdo želel kupiti Sveto pismo, naj se oglasi v župnišču.

Hvala vsem ki ste pripomogli k lepemu obhajanju liturgije v vzhodnem obredu. G. Štruklju, pevcem, ostalim sodelavcem in vsem vam, ki ste prišli na ta lep primer edinosti in povezanosti med kristjani.

V ponedeljek zvečer ob 20.30 srečanje za žene.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje v seriji pogovorov o veri za odrasle ali Večerov na Goričici. Tokrat bo beseda tekla o Bogu Očetu, stvarniku nebes, zemlje in človeka. Vabljeni!

V petek dopoldan ob 9.30 je sveta maša v MGC Bistrica.

V petek zvečer ob 20.30 imajo svoje redno srečanje mladinci.

Prihodnja nedelja je prva v mesecu, vaš dar pri pušci bo šel za kritje stroškov prenove centralnega ogrevanja. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci in starši 3. razreda veroučne šole.

V nedeljo popoldan ob 15.00 bo v Ljubljani na Rakovniku srečanje otroških pevskih zborov, kjer bosta sodelovala tudi naša dva zbora: Veseli kristjani in Sončni žarki. Vabljeni!