Avtor: zudomzale Objavljeno: 8. 02. 2015

Oznanila 5. nedelja med letom

Na mizici vas čaka nova številka Družine, Misijonska obzorja in nova številka Župnijskega lista. V njem si lahko preberete o župnijski duhovni obnovi v postnem času, o volitvah novih članov v Župnijski pastoralni svet…

Spredaj pri stranskem oltarju si lahko ogledate predstavitvene plakate letošnjih birmancev in prvoobhajancev. Skupaj s predstavitvijo pa nas le-ti prosijo za duhovno botrstvo. Imena birmancev so napisana na zelenih lističih, imena prvoobhajancev pa na belih. Vabim vas, da jih podprete s svojo molitvijo. Vsak od vas lahko vzame listek in se s tem zaveže, da bo za tisto osebo vsak dan molil in jo tako podpiral v pripravi na prejem zakramenta svetega obhajila ali svete birme.

Na župnijsko romanje v Rim je že 43 prijavljenih. Sedaj smo naročili večji avtobus, tako da imamo še 11 prostih mest. Ker se zanimajo tudi iz sosednjih župnij, pohitite s prijavo!

Na oglasni deski lahko vidite plakat, ki nas vabi že v poletni čas. Kot župnija bi se podali na skupne počitnice - kampirat na morje. Več informacij si preberite na plakatu, število mest je omejeno in zato pravočasna prijava ne bo odveč.

Radio Ognjišče in Misijonsko središče Slovenije vabita na pustni ples z dobrim namenom – na pustno sobotno iskrico, ki bo v soboto, 14. februarja, ob 12. uri v športni dvorani OŠ Alojzija Šuštarja v Šentvidu nad Ljubljano. Vstopnine ni, darovi za krofe bodo v celoti namenjeni gradnji šole na Madagaskarju. Lepo vabljeni!

V molitev vam priporočam novega ljubljanskega pomožnega škofa dr. Franca Šuštarja. Med nami je bil jeseni ob blagoslovu obnovitvenih del v kleti.

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

V torek zvečer ob 19.00 srečanje za starše prvoobhajancev.

V četrtek zvečer ob 19.00 imajo svoje redno srečanje študentska skupina.

V petek ob 18.00 zbor birmancev na parkirišču pri učilnicah ter odhod na duhovni vikend v Adergas (Velesovo). Program zaključimo v nedeljo ob 11.00 s skupno sveto mašo, na katero ste vabljeni tudi starši in ostali sorodniki letošnjih birmancev.

V petek zvečer imajo svoje redno srečanje odrasli skavti in mladinci.

Prihodnjo nedeljo pri sveti maši ob 10.00 uri sodelujejo starši in veroučenci 4. razreda veroučne šole.