Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 03. 2015

Skupaj zapojmo Kristusu hozana …

Sobota, 28. 3. 2015, od 9.00 do 14.00 v veroučnih prostorih v Domžalah.

Ali si želiš veseliti v družbi mnogih otrok, skupaj z ostalimi otroki vstopiti v skrivnost velikega tedna? Potem si našel pravo mesto. V župniji Domžale pripravljamo enodnevni postni oratorijski dan, ki bo v soboto, 28. 3. 2015 ob 9.00 in bo trajal vse do 14.00 popoldan. Na začetku bomo spoznali zgodbo, ki se dogaja ravno v velikem tednu, nato pa bomo na katehezah spoznali in razvozlali, kaj nam zgodba sporoča. Sledile bodo delavnice, na katerih bomo izdelovali prisrčne in čudovite izdelke za prihajajoče praznike. Seveda ne smemo pozabiti na izdelovanje butaric, saj nam bodo skavti pokazali najbolj ustvarjalne načine za izdelovanje butaric. Poskrbljeno bo tudi za naše želodčke.

Prispevek za posameznega otroka je 5€, oddate ga ob prijavi svojemu katehetu ali katehistinji oz. v župnišču v času uradnih ur (do 25.3.).

Se vidimo! :)

Prijavnico dobite na povezavi.