Avtor: zudomzale Objavljeno: 4. 04. 2015

Oznanila Velike noči

Danes praznujemo praznik Jezusovega vstajenja – veliko noč. To je največji krščanski praznik, zato se slovesno praznovanje raztegne na celotno velikonočno osmino do bele nedelje. Lepo vabljeni k svetim mašam v tem tednu.

Na razpolago je še nekaj izvodov velikonočne številke Družine, Ognjišča, nov Župnijski list ter Odmevi z Goričice.

V tem tednu imajo otroci veroučne počitnice.

Iskrena hvala vsem, ki ste kakorkoli pripomogli k lepemu praznovanju velikonočnih praznikov. Ko vsak doda svoj delež, so stvari veliko hitreje in lepše narejene oz. opravljene. Hvala tudi za vaš dar, ki ga danes darujete pri ofru za poplačilo dolgov ob obnovi centralnega ogrevanja. Naj vam Bog poplača!

Na velikonočni ponedeljek bodo svete maše ob 8.00 in ob 10.00 dopoldan ter zvečer ob 19.00.

V torek popoldan ob 15.00 bo sveta maša tudi v D.U.D..

V torek zvečer ob 20.00 srečanje tajništva ŽPS.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje katehetov naše župnije.

V četrtek zvečer ob 20.00 redno srečanje birmanskih animatorjev.

V petek zvečer imajo svoje redno srečanje odrasli skavti. Pri mladinski skupini pa bodo imeli goste, zato mladi še posebej lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja je 2. velikonočna, bela nedelja, hkrati tudi nedelja božjega usmiljenja. Pri večerni sveti maši bo sklep devetdnevnice božjega usmiljenja.