Avtor: zudomzale Objavljeno: 3. 05. 2015

Oznanila 5. Velikonočne nedelje

V branje vam priporočamo novo številko Družine, Župnijski list, Odmeve z Goričice in ostale revije, ki jih najdete na mizici za tiskovino.

S ponedeljkom znova začenjamo z veroukom po ustaljenem urniku.

Mesec maj je na poseben način izročen v Marijino varstvo. V tem mesecu pri vsaki sveti maši beremo šmarnično branje. Lepo vabljeni, da si vzamemo čas in počastimo nebeško Mater Marijo!

Čez dva tedna bomo obhajali slovesnost prvega svetega obhajila. S prvoobhajanci bomo šli prihodnji vikend na duhovno obnovo, kjer bomo imeli tudi prvo spoved, tukaj doma pa se bodo že vršila pripravljalna dela. Več informacij lahko preberete v Župnijskem listu, nekaj stvari smo se s starši pogovorili na sestanku, nekaj informacij pa bodo prvoobhajanci dobili še pri uri verouka. Vsi pa lepo vabljeni, da prvoobhajance in njihove družine podpremo z molitvijo in dobrim zgledom. Upam, da tudi duhovno botrstvo ni zamrlo med nami!

Hvala za vaš današnji dar ob gospodarski nedelji za poplačilo dolgov obnove centralnega ogrevanja.

DOGAJANJE MED TEDNOM

V ponedeljek zvečer ob 20.00 srečanje za animatorje poletnega oratorija.

V torek popoldne ob 15.00 sveta maša v DUD.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov gospodarskega sveta.

V četrtek zvečer ob 20.00 srečanje za birmanske animatorje.

V petek zvečer imajo svoje srečanje odrasli skavti, zakonska in mladinska skupina.

V soboto zjutraj ob 8.00 čiščenje cerkve pred slovesnostjo prvega svetega obhajila. Zvečer ob 19.00 maša na čast sv. Florjanu ob sodelovanju naših gasilcev.

Prihodnja nedelja bo 6. velikonočna, nedelja turizma. Pri sveti maši ob 10.00 sodelujejo veroučenci 7. razreda, sodelovali bodo pa tudi motoristi, ki bodo imeli ob 12.00 blagoslov motorjev na svojem prostoru pri skakalnicah. Popoldan ob 15.00 bo še revija otroških pevskih zborov iz naše dekanije v Ihanu.