Avtor: zudomzale Objavljeno: 17. 05. 2015

Oznanila 7. Velikonočne nedelje

Danes v naši župniji praznujemo slovesnost prvega svetega obhajila. 32 mladih fantov in deklet je prvič prejelo Jezusa Kristusa pod podobo kruha. Podprimo jih z molitvijo in lastnim zgledom, da bomo vsi vedno znova pobožno in s čistimi srci prejemali zakrament svete evharistije. Hvala tudi vsem, ki ste pomagali pri pripravi celotne slovesnosti.

Na razpolago vam je nova številko Družine ter Župnijski list.

Vsi skupaj lepo vabljeni k svetim mašam in majniški pobožnosti šmarnic, ki jih prebiramo tako zjutraj kot zvečer.

V torek popoldan ob 15.00 sveta maša v DUD.

V torek zvečer ob 20.00 srečanje animatorjev za poletni oratorij.

V sredo zvečer ob 20.00 srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

V petek zvečer ima svoje redno srečanje mladinska skupina.

V soboto bo zbiralna akcija papirja, ki jo organizirajo naši skavti. Več si lahko preberete v Župnijskem listu.

Prihodnja nedelja so Binkošti, praznik prihoda Svetega Duha. Svete maše bodo po nedeljskem redu. Nabirka prihodnje nedelje bo namenjena za socialno zavarovanje duhovnikov.