Avtor: zudomzale Objavljeno: 7. 06. 2015

Oznanila 10. nedelja med letom

Na mizici za tisk najdete novo številko Družine, revijo Prijatelj ter Odmeve z Goričice. Tudi prijavnice za poletni oratorij so še na voljo. Prosimo, da se otroci čim prej prijavijo, da bomo lahko pripravili vse potrebno.

Hvala za vaš dar za rože, ki ste ga preteklo nedeljo oddali v škatlo pod korom.

V tednu bodo otroci pri uri verouka dobili spričevala, prihodnjo nedeljo pa bomo imeli sklep veroučnega leta. Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali otroci vseh razredov veroučne šole, sodelovali bodo tudi naši novi kitaristi, zato vsi lepo vabljeni! (če še kdo ni vrnil spričevala od lanskega leta, naj to čim prej stori)

V soboto, 20. junija, bo na Brezjah vseslovensko srečanje bolnikov, invalidov in ostarelih. Tudi iz naše župnije bo peljal poseben avtobus. Odhod avtobusa je ob 8.30 iz parkirišča nasproti Doma upokojencev Domžale. Vse zainteresirane prosim, da se čim prej prijavite (lahko kar v župnišče). Ker prosijo tudi od drugod, moramo kar najhitreje vedeti, koliko nas gre, da potem lahko pobiramo še iz drugih župnij.

Danes (nedelja) bodo pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali otroci in vzgojiteljice iz katoliškega vrtca Dominik Savio Karitas Domžale.

V ponedeljek zvečer ob 19.30 srečanje tajništva ŽPS.

V sredo tukaj v Domžalah NE BO SVETE MAŠE, ker smo duhovniki cele dekanije cel dan odsotni.

V četrtek zvečer ob 20.00 ima svoje redno srečanje študentska skupina.

V petek je praznik Srca Jezusovega. Zvečer ob 20.00 imajo svoje zaključno srečanje v tem letu člani Župnijskega pastoralnega sveta in člani Gospodarskega sveta.

V soboto zvečer ob 20.00 imajo svoje srečanje animatorji za poletni oratorij. Mladi, lepo povabljeni!

Prihodnja nedelja bo 11. navadna nedelja med letom, za našo župnijo sklep veroučnega leta. Pri vseh svetih mašah pa se bomo tudi poslovili od našega diakona Gašperja, ki je v tem letu v naši župniji nabiral prakso in se pripravljal na mašniško posvečenje, ki ga bo prejel konec meseca junija.