Avtor: zudomzale Objavljeno: 13. 06. 2015

Na razpolago vam je nova številka Družine ter Župnijski list. Prijavnice za poletni oratorij pobiramo še do srede, 24. junija, nato ne več. Kdor bi torej rad sodeloval na našem oratoriju, naj se čim prej prijavi.

Z današnjo nedeljo zaključujemo veroučno leto, zato se končujejo tudi razna srečanja skupin in druge dejavnosti. Uradne ure v župnijski pisarni bomo spremenili konec meseca.

Iz zdravstvenih razlogov bo gospod župnik v prihodnjih dveh - treh tednih nekoliko manj prisoten na župniji.

V soboto, 20. junija, bo na Brezjah vseslovensko srečanje bolnikov, invalidov in ostarelih. Vsi, ki ste se prijavili za to romanje, morate biti na parkirišču naproti Doma upokojencev Domžale v soboto zjutraj najkasneje ob 8.20.. Na avtobusu je še par prostih mest, zato prijave še sprejemamo.

Danes (nedelja) bomo imeli pri sveti maši ob 10.00 sklep veroučnega leta. Ob veroučencih vseh razredov bodo sodelovali tudi naši novi kitaristi, ki so celo leto pridno vadili in nadgrajevali svoje znanje. Hkrati pa se z današnjo nedeljo poslavljamo tudi od našega diakona Gašperja.

V četrtek zvečer ob 20.00 bo še zadnje srečanje v seriji Večerov na Goričici. Vsebina tokratnega večera bo II. vatikanski koncil in njegov vpliv na Katekizem katoliške Cerkve. Vabljeni!

Prihodnjo nedeljo bodo imeli svoje zaključno srečanje oz. izlet naši odrasli pevci, ki se jim ob tej priliki zahvaljujemo za njihovo zvesto sodelovanje in sooblikovanje bogoslužja v naši župniji.