Avtor: zudomzale Objavljeno: 28. 06. 2015

Oznanila 13. nedelja med letom

Na razpolago je še nekaj izvodov novomašne številke Družine, julijska številka revije Ognjišče, Župnijski list ter še nekaj drugih revij. V Župnijskem listu si lahko preberete tudi nekaj več stvari glede priprave na ponovitev nove maše, ki jo bomo imeli čez 14 dni.

V ponedeljek zjutraj začnemo z našim ORATORIJEM. Prijavljenih je preko 120 otrok, za katere bo skrbelo skoraj 40 animatorjev. Program začnemo zjutraj ob 9.00 ter končamo ob 15.30, vmes imamo tudi malico oz. kosilo. Se priporočamo za kakšno pecivo in podobne stvari, saj otroci to z veseljem »pospravijo«.

S ponedeljkom se spreminjajo tudi uradne ure v župnijski pisarni. V poletnem času me boste lahko dobili v pisarni v ponedeljek in petek eno uro po jutranji sveti maši oziroma eno uro pred večerno sveto mašo. Za manjše zadeve lahko tudi vedno pred oziroma po sveti maši. Za nujne zadeve pa sem ves čas dosegljiv na mobitel (številko najdete v župnijskem listu).

S prihodnjo nedeljo se začasno ukinja sveta maša ob 11.30 uri. Ponovno bomo imeli sveto mašo ob tem terminu zadnjo nedeljo v avgustu.

V ponedeljek praznujemo praznik apostolov Petra in Pavla. Svete maše bodo ob 7.00 zjutraj, ob 10.00 dopoldan ter zvečer ob 19.00. Pri sveti maši ob 10.00 bodo sodelovali tudi otroci iz oratorija.

Petek je prvi v mesecu, zato bom dopoldne obiskoval bolnike in ostarele iz naše župnije. Ker sem sedaj znova ostal sam, prosim za nekoliko potrpljenja, saj bom potreboval nekaj več časa, da vse obiščem. Vsi prav lepo vabljeni k pobožnosti prvega petka in prve sobote v mesecu.

Prihodnja nedelja je 14. navadna nedelja med letom, ko se spominjamo slovanskih apostolov svetih bratov Cirila in Metoda. Hkrati je to tudi prva nedelja v mesecu, ko gre vaš dar za poplačilo stroškov obnove centralnega ogrevanja. Iskrena hvala!