Avtor: zudomzale Objavljeno: 6. 07. 2015

Oznanila 14. nedelja med letom

Na mizici za tisk se nahaja nova številka Družine, julijska številka revije Ognjišče, nekaj izvodov Župnijskega lista je še na razpolago, novi Odmevi z Goričice in še nekaj drugih revij.

Včeraj (sobota) smo zaključili z oratorijem, kjer je bilo zbranih 125 otrok in 40 animatorjev. Najlepša hvala vsem, ki ste nam pomagali pri izvedbi letošnjega programa: sponzorjem, vsem pomočnikom, vsem, ki ste nas zalagali s pecivom in sadjem, predvsem pa hvala animatorjem in Evi Križnik, ki so skupaj cel teden skrbeli, da je vse lepo potekalo in so stvari imele svojo vsebino. Sicer je bilo na koncu energije vedno manj (tudi otroke smo uspeli vsaj malo »zmatrat«), vendar so se vsi res potrudili in dali vse od sebe. Hvala še enkrat in upam, da se kmalu spet srečamo in pripravimo kakšno novo zadevo.

Jutri začnemo s pripravami na ponovitev nove maše, ki jo bomo imeli prihodnjo nedeljo ob 10.00. V tem tednu se dobite vsako dopoldne ob 9.00 ter popoldne ob 15.00 v Jabljah za nabiranje zelenja, zvečer ob 20.00 pa pri Zidanškovih za pletenje vencev. V četrtek popoldne prosim za pomoč pri obešanju vencev v cerkvi, v petek dopoldne bi naredili generalno čiščenje cerkve, popoldne bomo postavljali mlaje, potrebno bo pokositi travo okoli cerkve … Prosim vse, ki zmorete in imate čas, da se nam pridružite in pomagate narediti nedeljsko slovesnost čim lepšo.

V noči iz petka na soboto ste vsi lepo povabljeni, da skupaj poromamo na Brezje. Več ste lahko prebrali že v zadnji številki Župnijskega lista. Romanje bomo zaključili na Brezjah s sveto mašo ob 7.00. Kdor ne more drugače, ste vabljeni, da se nam pridružite pri tej jutranji sveti maši, zato v soboto zjutraj doma v Domžalah svete maše ne bo!

Za nedeljo prosim gospodinje za pecivo (prinesete ga lahko v soboto od večerne maše dalje v veroučne učilnice), možakarje pa za pijačo. Slovesnost bomo oblikovali tako, da boste po končani sveti maši šli v sprevodu mimo novomašnika, nato pa se boste lahko zadržali zunaj pred cerkvijo, kjer bomo imeli postavljene gasilske mize in klopi, da se lahko ustavimo, poklepetamo in se srečamo z novomašnikom Gašperjem. Mlade prosim za pomoč pri strežbi!

Hvala za vaš dar, ki ste ga danes namenili za poplačilo stroškov obnove centralnega ogrevanja. Bog vam poplačaj!