Avtor: zudomzale Objavljeno: 19. 07. 2015

Oznanila 16. nedelja med letom

Nova številka Družine vam je na razpolago, Župnijski list in še nekaj drugih revij.

V Župnijskem listu si lahko preberete nekaj več besed o župnijskem romanju konec avgusta (prijave se že sprejemajo v župnišču) ter o zgornjem pokopališču.

Hvala vsem, ki ste preteklo nedeljo pomagali pri slovesnosti ponovitve nove maše Gašperja Maukota. Vse priprave, sama slovesnost svete maše in nato še druženje po maši… A ni bilo lepo? Hvala vsem in naj nas te stvari še bolj združujejo in povezujejo

V tednu, ki je pred nami, bom župnik odsoten, saj bom z našimi družinami na morju. Nadomeščal me bo novomašnik Gašper, za vse nujne zadeve pa se lahko obrnete tudi na gospoda Avguština.

V torek zvečer ob 20.00 bo priprava na krst za starše in botre, ki boste dali krstiti svojega otroka prihodnjo nedeljo.

Prihodnja nedelja je Krištofova nedelja, ko bomo po vseh svetih mašah imeli blagoslov avtomobilov. Upajmo, da bo tudi cesta mimo župnišča že odprta, da boste lahko šli tam mimo. Svoj dar ob blagoslovu avtomobila boste lahko oddali ob samem blagoslovu ali pa v košaro, ki bo zadaj pod korom. Že sedaj iskrena hvala za vaš dar, ki ga ob tem namenjate našim misijonarjem, ki jim bomo s tem pomagali pri nakupu njim primernih prevoznih sredstev.